Знайомство з компанією «АРОУ»

«АРОУ»

«Адвокатське та ріелторське об’єднання України» є провідною юридичною компанією України! Юридична допомога надається будь-яким зручним для Вас способом (консультація юриста по Skype, Viber, WhatsApp, Facebook, Telegram, E-mail).

Юридична допомога надається нами з 2000 року по всій території України та далеко за її межами. 

Об’єднання представлено висококваліфікованими штатними та позаштатними юристами, адвокатами, бухгалтерами, аудиторами, ріелтерами, нотаріусами, які працюють по всій території України.

«АРОУ» займається наданням різного роду юридичних послуг фізичним та юридичним особам. Тут зібрані фахівці всіх без винятку областей права, як національного, так і міжнародного. Найбільш розвиненими сегментами діяльності компанії є департаменти судового захисту та правової підтримки у сфері нерухомості. У цій сфері компанія пропонує своїм клієнтам більше 30 видів послуг.

Основні послуги «АРОУ»

В цей час, «Адвокатське та ріелторське об’єднання України» все активніше розвиває сектор абонентського юридичного обслуговування підприємств усіх напрямків.

Одним з останніх найбільш значущих досягнень «АРОУ», була успішно проведена кампанія з надання юридичної допомоги громадянам України щодо повернення депозитних коштів з недавно збанкрутілих українських банків. Внаслідок якої тисячі українців не тільки успішно повернули собі втрачені грошові кошти, а й домоглися компенсації всіх судових витрат. Про це свідчить безліч відповідних відгуків клієнтів.

Наша документація

Комплексні рішення
для бізнесу

від «АРОУ» та партнерів

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

За весь час роботи на ринку України компанії вдалося досягти відмінних результатів в області судового захисту, які вилилися в більш ніж 4000 виграних справ, а це становить 95% всього обсягу судових розглядів, в яких брала участь дана компанія. А всього послугами «Адвокатського і ріелторських Об’єднання України» скористалося понад 10 000 клієнтів.

В кінці хотілося б позначити, що при виборі юридичної компанії незвичайну роль грає швидкість реагування її співробітників на запит і термін виконання поставленого завдання. З упевненістю можна сказати, що у компанії «АРОУ» з цим повинно бути все відмінно, так як своїм клієнтам вони обіцяють цілодобовий доступ в режимі онлайн 7 днів на тиждень.

Представники та партнери «АРОУ» знаходяться в багатьох містах України. Зокрема до таких належать: Донецьк, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Хмельницький та багато інших міст.

Image

Олександр Гордієнко

Юрист департаменту корпоративного права

Владислав Кудлак

Помічник юриста

Анна Валієва

Асистент юридичного радника

Максим Слободянін

Юрист департаменту судового захисту

Ірина Преснякова

Адвокат, фахівець в сфері оподаткування

Євген Шалденко

Адвокат з господарських справ

Георгій Валієв

Партнер, голова відділу нерухомості

Микола Чиханцов

Партнер, голова департаменту судового захисту

Євген Тріфонов

Бухгалтер, аудитор

Юрій Проценко

Партнер, голова департаменту корпоративного права

Семен Ковальов

Юрист відділу консалтингу

Дмитро Педенко

Юрист департаменту судового захисту

Сергій Свінцов

Юрист департаменту судового захисту

Альона Ганцева

Помічник юриста

Іван Самсонюк

Юрист департаменту корпоративного права

Олександр Корнага

Адвокат з кримінальних справ

Катерина Добржанська

Менеджер по роботі з клієнтами

Клієнти цінують нашу роботу

Відгуки