Консультація юридичної компанії з питань COVID-паспортів

СЕРГІЙ СВІНЦОВ
Юрист департаменту
судового захисту

ЗВ'ЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ
Консультація юридичної компанії з питань COVID-паспортів
«АРОУ»

Залиште свої контактні дані і я зв'яжуся з вами сьогодні!У зв’язку з останніми подіями, і ситуацією у світі, пандемія змінила дуже багато сфер і звичних дій у житті кожної людини. У зв’язку із загостренням пандемії Україна поділилася на зони і залежно від зони діють різні обмеження.

Тепер перебуваючи в червоній зоні, людині для пересування містом буде потрібний COVID-сертифікат про вакцинацію або зроблений не більше ніж за 72 години ПЛР-тест, який підтверджує, що він здоровий.

Наявність COVID-сертифікатів дозволено перевіряти співробітникам Національної поліції, Національної гвардії та посадовим особам, уповноваженим органами місцевого самоврядування. Під час перевірки представники уповноважених органів вважали QR-код COVID-сертифіката.

Зразки сертифікатів COVID, що підтверджують вакцинацію проти COVID-19, негативний результат тесту або одужання в електронному та паперовому вигляді були затверджені постановою. Крім того, кожен сертифікат повинен включати унікальний номер, назву вакцини, особисті дані власника, відомості про виробника вакцини та дату вакцинації.

У зв’язку з цим виникла проблема законності таких перевірок. Так як кожен має право на конфіденційність щодо стану свого здоров’я, діагнозу, а також інформації про медичний огляд. Забороняється вимагати та надавати інформацію про діагноз та лікування пацієнта на робочому місці або в ході дослідження. Якщо розглянути цю ситуацію, то закон не дає право поліції та Національній гвардії перевіряти ці документи, але постанова уряду актуальна, тому заходи контролю все ж таки необхідно враховувати.

Але якщо ви вважаєте, що у Вас вимагали показати документи не маючи на те підстави, або вимагають силою, ви можете захистити себе, звернувшись за юридичною консультацією до професійного юриста, адвоката. Якщо так склалося і на Вас склали адміністративний протокол, можливо подати письмове пояснення незгоди або мотивоване клопотання про припинення провадження у справі.

На питання, що часто ставляться, що робити якщо вже складають протокол? Чи мають право просити паспорт для перевірки? Чи можна відвідувати ТРЦ для проходу в аптеку чи продуктовий магазин? і на інші питання, що цікавлять, у нас є відповідь.

Якщо у Вас виникли питання чи проблеми з правоохоронними органами чи медичним персоналом ви можете звернутися до нас за юридичною консультацією, на якій кваліфікований юрист відповість на всі ваші запитання та надасть результативні варіанти вирішення.

Чому варто звернутися саме до «АРОУ»:

  • Вирішуємо і знаходимо рішення в будь-якій за складністю ситуації;
  • Надаємо професійні юридичні консультації;
  • Конфіденційність клієнта;
  • Слідкуємо за оперативністю роботи;
  • Підходимо індивідуально до кожної ситуації, що склалася;
  • Надаємо величезний спектр юридичних послуг;
  • Не захмарні ціни на юридичні послуги, ціни обговорюються з клієнтом.

Будемо раді вашому зверненню до нашої юридичної компанії АРОУ.

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ

Ми зв'яжемося з вами сьогодні  Подписаться (Subscribe)  
Уведомление о