Міграційний юрист для громадян слов'янських країн

ЮРІЙ ПРОЦЕНКО
Керівник департаменту
корпоративного права

ЗВ'ЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ
Міграційний юрист для громадян слов'янських країн
«АРОУ»

Залиште свої контактні дані і я зв'яжуся з вами сьогодні!Сьогодення показує нам те, що з кожним роком в Україну стабільно прибувають іноземці на тимчасове або постійне проживання в Україні. У всіх різні причини, але мета одна – жити в країні з офіційними юридичними документами.

Більшості іноземців необхідно лише розуміти послідовність і причини реєстрації за місцем проживання в Україні. Тому важливо проконсультуватися з юристом щодо міграційного законодавства.

Юрист з питань міграції допоможе вам з оформленням дозволу на тимчасове проживання, дозволу на міграцію, дозволу на постійне проживання або громадянства України, реєстрація іноземця в Україні (прописка).

У кожної міграційної дії існують свої проблеми, складності, підводні камені. Тому дуже важливо звернутися за підтримкою до фахівця, до міграційного юриста, який вкаже на всі ризики і допоможе уникнути помилок, і приведе вас до позитивного результату.

Міграційне законодавство має безліч підводних каменів, які проявляються вже безпосередньо в процесі подачі документів, безліч іноземців отримують відмови, і навіть не знає причини відмови. Це не означає, що приймаюча сторона налаштована вороже, але іноземному громадянину все одно доведеться пройти жорсткий відбір. Юрист з питань міграції надасть вам повний спектр послуг і проведе вас від етапу консультації до отримання позитивного результату у вирішення вашої проблеми, з мінімальними витратами часу, грошей і сил.

Наша юридична компанія “АРОУ” надає допомогу в міграційних питаннях для іноземних громадян усіх країн (громадян слов’янських країн ( Болгарія, Сербія, Польща, Хорватія найбільша в Європі група споріднених з мови і культури народів, що складають три гілки: східнослов’янську (росіяни, українці, білоруси), західнослов’янську (поляки, чехи, словаки, Кашуби, лужичани) і південнослов’янську (болгари, серби, хорвати, словенці, македонці, чорногорці).

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ

Ми зв'яжемося з вами сьогодні