Розблокування рахунків в банках України для іноземних громадян

ЮРІЙ ПРОЦЕНКО
Завідувач кафедри
Корпоративне право

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮ
Розблокування рахунків в банках України для іноземних громадян
«АРОУ»

Оставьте свои контактные данные и я свяжусь с вами сегодня!Блокування рахунку, коли клієнти банку повністю втрачають доступ до своїх грошей, це крайня міра. Але підприємці та громадяни іноземних держав можуть опинитися у більш поширеній ситуації, коли банк зупиняє всі платежі за винятком обов’язкових, наприклад, погашення податків.

Причин для блокування вашого рахунку може бути декілька

Захист від шахраїв

У кожного банку є фінансовий моніторинг і критерії операцій, які підпадають під визначення підозрілих. Наприклад, переведення дуже великої грошової суми на інший рахунок. В даному випадку банківська установа може призупинити проведення операції як підозрілої і запропонує відправнику надати докази того, що операцію дійсно проводить він. Якщо власник банківського рахунку дійсно підтверджує, що саме він проводить операцію, то проблем не виникне і рахунок розблокують.

Заборгованість зі сплати податків та інших обов’язкових платежів

Це дуже популярна причина, чому банки тимчасового блокують рахунки. Схема роботи в даному випадку дуже проста: державний орган або ваш контрагент, яким ви повинні здійснити оплату, звернувся до суду про стягнення з вас заборгованості. Якщо суд приходить до висновку, що ви дійсно порушили умови договору та винні вашому контрагенту певну грошову суму, але ви її не сплачуєте, в такому разі контрагент може звернутися у виконавчу службу з вимогою стягнути борг у примусовому порядку.
В такому випадку виконавець може звернутися в банк, який заблокує на рахунку залишок коштів у межах суми боргу. Як тільки борг, через який заблокували перекази, буде закритий, вам знову стануть доступні будь-які транзакції.

Підозра у відмиванні злочинних коштів та фінансування тероризму

Після початку повномасштабної війни, громадяни держави-агресора та її пособника зіштовхнулися з проблемою, що банківські установи заблокували всі суми коштів, які були на рахунках без жодного пояснення. Але є громадяни, які вирішили зв’язати своє життя в Україні та мають працюючий бізнес, який дає робочі місця українцям. І він також потрапив “під удар”, внаслідок чого деякі українці не мають змоги отримувати заробітну плату.

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ

Ми зв'яжемося з Вами сьогодніСпеціалісти юридичної компанії АРОУ готові взятися за найскладніші справи та добитися для вас позитивного результату, а саме – розблокування рахунків. У нас у штаті більше ніж 20 різнопрофільних спеціалістів, тож ви можете бути впевнені, що ваше питання буде розглянуте з різних боків та буде вибраний найефективніший спосіб вирішення проблеми, що дасть змогу зекономити кошти та не турбуватися за процес.

Обращайтесь только к профессионалам своего дела!