Щорічне підтвердження відомостей про бенефіціарів

ЦІНА – 1 500 грн

ЮРІЙ КУЗЬМЕНКО
Юрист департаменту корпоративного права

ЗВ'ЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ
ЦІНА - 1 500 грн
Щорічне підтвердження відомостей про бенефіціарів
«АРОУ»

Залиште свої контактні дані і я зв'яжуся з вами сьогодні!Міністерство фінансів України затвердило наказ №163 «Про затвердження положення про форму та зміст структури власності». Відповідно до цього наказу, юридичні особи щорічно повинні подавати та оновлювати інформацію щодо своїх кінцевих бенефіціарних власників.

Кінцевий бенефіціарний власник – фізична особа, яка впливає на управління юридичною особою і володіє часткою в розмірі 25 (або більше) відсотків у статутному капіталі компанії.

Старт компанії з оновлення (або підтвердження) інформації про власників почнеться з 11 липня 2021 і триватиме до 10 жовтня 2021 року (включно). За цей час потрібно подати державному реєстратору документи, передбачені законом, та здійснити оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про бенефіціарів.

Крім подання заяви та паспортних даних бенефіціарів, необхідно подати структуру власності компанії, графічно показавши дані про власника юридичної особи.

Зразки структури власності на своєму веб-сайті опублікувало Міністерство Фінансів України.

У структурі власності потрібно зазначити:

  • Розмір участі кожного з власників;
  • Також вказати осіб, які незалежно від формального володіння мають можливість значного впливу на керівництво чи діяльність юридичної особи;
  • Опис здійснення та характер вирішального впливу кінцевого бенефіціарного власника на діяльність юридичної особи.

Кодекс про адміністративні правопорушення передбачає штраф за невиконання вимог щодо кінцевих бенефіціарних власників у розмірі  від 17 тис. грн до 51 тис. грн, який застосовується до керівника юридичної особи.

Крім цього, здійснювати цю процедуру необхідно кожного року. На це законодавство відводить всього 14 календарних днів після дати реєстрації компанії.

Наша компанія може захистити ваш бізнес та провести цю реєстраційну процедуру за вас. Крім цього, ми нагадаємо вам через рік про необхідність подання документів задля уникнення штрафу.

Для надання юридичних послуг, нам необхідна наступна інформація:

  • Ідентифікаційний код компанії
  • Сканована копія паспорту кінцевих бенефіціарних власників
  • Фото довідки про реєстрацію місця проживання
  • Фото ідентифікаційного коду

ОСТАВЬТЕ СВОИ КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ

Мы свяжемся с вами сегодня  Подписаться (Subscribe)  
Уведомление о