Продовження посвідки на проживання в Україні

ГОРДІЄНКО ОЛЕКСАНДР
Міграційний юрист

ЗВ'ЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ
Продовження посвідки на проживання в Україні
«АРОУ»

Залиште свої контактні дані і я зв'яжуся з вами сьогодні!Відповідно до законодавства України кожен іноземець, який перетинає наш кордон, має всього 90 днів для того, щоб законно перебувати на території країни. Якщо потрібно буде довше залишитися, потрібно оформити посвідку на проживання, яка надається терміном до 3-х років. Після закінчення цього періоду іноземцю потрібно буде покинути територію України або зробити продовження тимчасової посвідки на проживання в Україні.

Щоб правильно скласти заяву, зібрати необхідну документацію, а також вказати об’єктивні причини перебування на території України та продовжити ВНЖ, буде потрібна допомога досвідчених юристів. Ви завжди можете розраховувати на фахівців нашої компанії

Які підстави допоможуть продовжити ВНЖ

Продовження посвідки на проживання в Україні повинно мати підстави. Як правило, вони такі ж, як при первинному отриманні документа.

Підстави для продовження посвідки на проживання:

 • Працевлаштування на роботу на українській території
 • Вступ до шлюбу з громадянином \ громадянкою нашої країни
 • Навчання в різних вузах нашої країни

Наприклад, якщо іноземний громадянин поступив в український ВНЗ на навчання і отримав ВНЖ, то до кінця першого року навчання буде потрібно звернутися в органи ГМС і вказати, що навчання триває, тому йому потрібно буде продовжити документ. У законі немає ніяких обмежень по кількості разів для продовження, тому залишається тільки вчасно подавати документи.

Якщо при первинному оформленні ВНЖ підставою був шлюб з громадянином України / громадянкою, потрібно не забувати, що після двох років проживання на території України з дозволом ВНЖ, іноземцям дозволено оформлення посвідки на постійне проживання на безстроковій основі.

Процедура продовження посвідки на проживання

Порядок продовження посвідки на проживання не відрізняється від первинного оформлення документа. Найголовніше – дотримуватися термінів подачі документів до Міграційної служби, щоб в подальшому уникнути штрафу за порушення терміну перебування та необхідності виїжджати з країни щоб оформити візу типу D, яка може знадобитися для оформлення посвідки на проживання. Звертатися за продовження ВНЖ потрібно не пізніше, ніж за 15 днів до його закінчення.

 • Збір та підготовка документів та заяв
 • Попередня перевірка документів в Міграційної служби України
 • Подача заяви в міграційну службу на продовження ВНЖ в Україні
 • Отримання посвідки на проживання в Україні

Якщо перебування в Україні іноземного жителя не несе ніякої загрози безпеці громадян, а документи будуть без помилок, то ніяких причин у ГМС для відмови просто не буде.

Комплекс послуг від нашої компанії

Процедура, пов’язана з продовженням ВНЖ в Україні, буде значно простіше, ніж отримання документа вперше, проте вона має безліч нюансів, на які варто звернути увагу. Якщо допустити найменшу помилку, можна втратити багато часу і не отримати таке необхідне підтвердження для ВНЖ.

Наша команда адвокатів і юристів готова надати комплекс послуг:

 • Допомога в заповненні бланків і складанні заяв
 • Внесення до держбюджету всіх необхідних обов'язкових платежів і зборів від імені клієнтів
 • Представництво інтересів в територіальних органах ГМС
 • Опротестування і оскарження відмови в продовженні або неправомірного рішення про скорочення термінів, які були раніше встановлені

Ви можете зателефонувати нам і отримати необхідну консультацію з усіх питань. Завдяки знанням законодавства та судової практики, всі питання вирішуються швидко і законно. Ми готові вирішити будь-яку юридичну проблему, пов’язану з отриманням та продовженням посвідки на проживання в Україні, а також отриманням українського громадянства. Звернувшись вчасно до наших юристів, ви заощадите не тільки час, а й кошти, отримавши професійну юридичну допомогу.

ЗАЛИШИТИ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ

Ми зв'яжемося з вами сьогодніОбсуждения и отзывы (Discussion and feedback)

  Подписаться (Subscribe)  
Уведомление о