Продовження строку дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

ЮРІЙ ПРОЦЕНКО
Завідувач кафедри
Корпоративне право

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮ
Продовження строку дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства
«АРОУ»

Оставьте свои контактные данные и я свяжусь с вами сегодня!Існує безліч перешкод перед тим, як з’явиться можливість спокійно вирушити до нової держави для навчання або заробітку коштів. Одна з цих перешкод – це отримання дозволу для праці для іноземних громадян, які прибувають на заробітки.

Не має значення, дозвіл на працевлаштування в Україні потрібний Вам особисто або ви є роботодавцем і маєте необхідність у працевлаштування іноземця, цей процес буде складним у бюрократичному плані. Проте складніше задача стоїть перед тими, у кого існуючий дозвіл завершується, і виникає необхідність його продовжити. 

Тут здавалося б все просто, але зазвичай дозвіл є фундаментальним документом і без нього посвідка чи інший документ, дозволяючий перебування в іншій державі стає недійсний. А от чекати поки він завершиться і намагатися продовжити його вже після закінчення – найбільш допущена помилка. 

Зібрати всі документи, подати їх вчасно та у правильному порядку – це лише узагальнене значення всього того, що людині доведеться пережити у період продовження дозволу на роботу.

Для початку необхідно перекласти документи українською мовою, і засвідчити документи іноземця. 

Тільки потім можна приступати до подачі всіх паперів до центру зайнятості. На жаль, коли ми думаємо про процес отримання будь-якої документації в державних установах, то на думку приходять нескінченні черги, паперова тяганина і марнування часу.

Неправильно поданий або оформлений документ може затягнути вашу процес на дуже довгий час, що понесе додаткові витрати. Оплата державного мита проводиться після отримання наказу про видачу дозволу. 

Важливо звернути увагу на реквізити, адже дуже часто трапляються випадки, коли платіж йде на інші реквізити, і, відповідно, не потрапляє на рахунок державних установ, що призводить до анулюванню дозволу на працевлаштування.

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ

Ми зв'яжемося з Вами сьогодніНе варто забуває і про продовження посвідки на проживання, для чого потрібно попрямувати з пакетом документів та з дозволом на роботу в міграційну службу.

Звернувшись до нас за допомогою, ви зможете не лише зберегти свій час, а і позбавити себе незліченних візитів до державних організацій. Все буде зроблено за вас, ви в свою чергу зможете вчасно та зручно отримати необхідні для вас документи.

Звертайтеся тільки до професіоналів своєї справи!