Анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

ЮРІЙ ПРОЦЕНКО
Завідувач кафедри
Корпоративне право

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮ
Анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства
«АРОУ»

Оставьте свои контактные данные и я свяжусь с вами сегодня!На яких підставах можна анулювати дозвіл на працевлаштування іноземців?

Чинним законодавством у сфері працевлаштування передбачені випадки, коли дозвіл на застосування праці іноземців може бути скасовано (анульовано). Ініціатором скасування (анулювання) дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства можуть виступати роботодавець або ж Центр зайнятості.

Один з найчастіших випадків скасування позитивного рішення щодо видачі дозволів на роботу для іноземців в Україні з боку органу виконавчої влади — це невчасна сплата збору.

Законом передбачено ситуації, коли дозвіл може бути скасовано (анульовано). Ініціатором скасування можуть бути роботодавець або Центр зайнятості.

Один із випадків скасування позитивного рішення щодо дозволів на роботу для іноземців в Україні з боку органу виконавчої влади — це невчасна сплата збору.

Центр зайнятості також має право анулювати документ, якщо:

  • Роботодавець невчасно передав копію трудового договору в центр зайнятості з іноземним співробітником;
  • Роботодавець під час подання запиту на дозвіл надав недостовірні дані;
  • Роботодавець використовує працю іноземців на умовах, що відрізняються від тих, що прописані у наданому договорі або було виявлено роботу в іншого роботодавця;
  • Є у наявності рішення про примусове повернення чи примусове видворення іноземця чи особи без громадянств;
  • Набирає законної сили обвинувальним вироком суду, за яким іноземця або особу без громадянства засуджено за скоєння злочину.

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ

Ми зв'яжемося з Вами сьогодніТакож треба взяти до уваги той факт, що роботодавець зобов’язаний звернутись до Центру зайнятості з заявою про скасування дозволу за таких обставин:

 

  • Трудовий договір, який був укладений між роботодавцем та працівником-іноземцем, припинено;
  • Припинено виконання договору (контракту), укладеного між українським та іноземним суб’єктами господарювання, у зв’язку з яким був направлений іноземець або особа без громадянства;
  • Державна міграційна служба прийняла рішення про визнання іноземця або особи без громадянства біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Звернувшись в АРОУ, ви отримаєте відповіді на будь-які питання, що стосуються працевлаштування іноземця, а й виконують усі необхідні дії для реалізації цього завдання. Зв’яжіться з нами, щоб отримати консультацію.

Звертайтеся тільки до професіоналів своєї справи!