Отримання дозволу на імміграцію в Україну

Ціна – 12000 грн

ОЛЕКСАНДР ГОРДІЄНКО
Міграційний юрист

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮ
Ціна - 12000 грн
КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
Отримання дозволу на імміграцію в Україну
«АРОУ»

Оставьте свои контактные данные и я свяжусь с вами сегодня!Імміграція в Україну є відповідальним рішенням, і наша країна завжди рада вітати всіх бажаючих отримати її громадянство. Нерезиденти, які планують постійно проживати в нашій країні, зобов’язані отримати відповідний офіційний документ, який називається дозвіл на імміграцію.

Щоб правильно скласти заяву, зібрати потрібну документацію, а також вказати об’єктивні причини, чому потрібно бути саме в Україні та отримати дозвіл, потрібна допомога досвідчених юристів.

Ви завжди можете розраховувати на спеціалістів нашої компанії. Завдяки знанням правової бази та наявності практики, всі питання вирішуються швидко та законно.

Категорії нерезидентів та особливості міграційного дозволу

Розрізняються 2 групи осіб, які мають право отримати дозвіл на імміграцію в Україну:

 • Перша група – нерезиденти, які мають квоту. Це великі інвестори, які зробили внесок не менше 100 000 дол), представники культури, науки, біженці, а також родичі українців та інші. Згідно з квотою оформляються всі родичі особи, яка вже має постійний дозвіл на проживання.
 • Друга група містить осіб без квоти. Це може бути дружина чи дружина українця, опікуни, діти, батьки, піклувальники та інші особи.

Квоти встановлюються КабМіном щороку. При знаходженні іноземця на своїй території, не в Україні, потрібно звернутися до посольства України або відповідного консульства. Якщо нерезидент перебуває в Україні, потрібно звертатися до Міграційної служби. Нерезидент, який отримав дозвіл, може отримати ще довгострокову візу, потім можна звернутися із заявою вже на території України, щоб стати власником ВНЖ. Звичайно, самостійно розібратися в цих нюансах складно, для цього краще звертатися до юриста.

Який пакет документів слід зібрати?

Щоб мати дозвіл на імміграцію в Україну, документи потрібно зібрати в повному комплекті.

До такої документації належать:

 • Закордонний паспорт з перекладом на українську мову
 • Заява встановленого зразка
 • 3 фотокартки, розмір яких 3,5 х 4,5 см
 • Документ про наявність місця проживання
 • Документ про відсутність судимості для дозволу на імміграцію
 • Медична довідка, що підтверджує відсутність таких складних захворювань, як інфекційні, алкоголізм хронічної форми, потяг до наркотиків, токсикоманія та інші хвороби, визначені відповідним органом охорони здоров'я, це може бути легалізований документ за місцем проживання.
 • Основний документ, за яким видається необхідний дозвіл, наприклад, це може бути свідоцтво про народження або шлюб
 • Квитанція, що підтверджує сплату державного мита

Наші юристи проконсультують у всіх питаннях, пов’язаних із підготовкою повного пакету документів.

 

Процедура оформлення дозволу

Дозвіл на імміграцію в Україну оформляється не один день, процес включає кілька послідовних етапів:

 • Підготовка пакету документів
 • Подання документів до міграційної служби або консульства України
 • Перевірки Міграційної служби, Прикордонної служби, Служби безпеки України та Інтерполу
 • На основі всієї отриманої документації видається готовий офіційний дозвіл на імміграцію в Україну, який стане першим кроком для отримання ПМП

Як правило, заява подається особисто нерезидентом. Для неповнолітніх документи можуть подавати їхні представники. Інтереси іноземця може представляти наш юрист, який є фахівцем у галузі міграційного права, для цього потрібно лише звернутися до нашої компанії. Дозвіл на імміграцію допоможе не лише безперешкодно перетинати кордон країни, а й у майбутньому стати громадянином України.

ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ

Ми зв'яжемося з Вами сьогодніМи зацікавлені у встановленні довгострокових партнерських взаємин, тому пропонуємо якісні послуги за доступною ціною.

 

  Подписаться (Subscribe)  
Уведомление о