Подписаться (Subscribe)  
новее старее
Уведомление о
Ліля

Я не встигла прийняти спадщину через війну. В який суд мені треба звертатись щоб у мене було право прийняти спадщину? Я зареєстрована в Херсоні, але зараз знаходжусь в Чернівцях.

Оксана

Роботодавець вимагає, щоб я написала заяву на відпустку без виплати зарплати або заяву про звільнення. Це взагалі законно???

Дмитрий

Доброго дня. Я військовослужбовець строкової служби. В квітні я повинен був демобілізуватись, але через війну мене не відпускають додому. Я служу у Львівській області. Коли я можу звільнитись зі служби?

Олег

Чи пропустять авто на кордоні з Молдовою , якщо дружина власника авто з дитиною та водієм з Молдови , перетинають пропускний пункт?

Андрей

Могу выехать за границу если имею вид на жительство другой страны + контракт? Муж призывного возраста. Попадаю под 4ю волну мобилизации с ограничениями в период службы

Николай

Добрий день, ситуація наступна, я працював мерчендайзером на торговій фірмі Рудь, десь біля 2 місяців. В період воєнного стану а саме в травень місяць, я вирішив звільнитись мене звільнили за власним бажанням ще 5 числа. Через 14 діб мені прийшла заробітна плата аванс 3600 грн, в бугалтерії помилково мені відправили кошти сьогодні 30 травня, подзвонили мені і попросили відправити їх назад, моє запитання чи повинен я їх повертати, враховуючи що похибку здійснила бугалтер?

Сергей

Добрый день. Не могли бы вы подсказать я являюсь студентом университета в Польше и хочу выехать на территорию Украины после окончания учебы , смогу ли я обратно вернуться и какие документы надо предоставить для пересечения Украинской границы?

Николай Афанасьев

Здравствуйте, есть вопрос, я студент профессионального лицея, могу ли я выезжать из страны?

Олеся

Как создать благотворительный фонд?

Глеб

В двери оставили повестку. Как быть? Стоит реагировать?

Андрій

Якщо я тренер в аеротрубі, та мої колеги литовці запрошують мене на підвищення кваліфікації у Литву, я можу виїхати?

Алла Кудріна

Я ФОП 3 групи, працюю в ІТ. Зараз знаходжусь за кордоном. Чи потрібно мені закривати ФОП в Україні? Чи я можу я далі працювати ФОП за кордоном?

Віра

Я в громадському шлюбі. Хочемо з чоловіком укласти шлюб, але треба отримати рішення суду про розірвання шлюбу, яке було видане 15 років назад. Суд на окупованій території. Як це зробити?

Аркадий

Доброго дня, є таке питання стосовно повітски, вчора мені зателефонували і сказали прийти до відділення поліції щоби ідентифікувати заяву яку я подавав щодо шахрайство. Чи можуть мені видати повістку у відділені поліції?

Коля

Добрый день! Подскажите пжл, есть кредитный авто по которому нужно покупать Каско,но так как сейчас военное положение и нет возможности работать, могу ли я не покупать страховку до окончания войны и передвигаться на авто, спасибо!

Даниил

Доброго дня)
Чи можу я виїхати за кордон, маючи відстрочку від призову до армії, в зв’язку з сімейними обставинами?

Иван

Добрий день. Дайте консультацію, до якої графи(1 або 2) розкладу хвороб, що визначать ступень придатності до військової служби відносяться мобілізований(солдат)? Дякую!

Сергій

Доброго ранку!

Цікавить наступний момент:

Мені 19 років, я перейшов на 3-й курс в Державному Торговельно-Економічному Університеті, на факультеті інформаційних технологій, спеціалізація кібербезпека, денна форма (очне навчання)

Мене цікавлять наступні питання:
1. Чи можу я в разі отримання запрошення від Європейського ВНЗ, виїхати вчитися в іншу країну, не залишаючи свій ВНЗ?

2. Чи є якась категорія євррпейських ВНЗ/колледжів/курсів які вважаются «переконливими» для виїзду з країни на данний момент?

Завчасно дякую за відповідь!

Роман

Я мужчина. Мне 37 лет. Не призывался. Когда учился в училище, были мед комиссии в местном (Купянском) военкомате. Давали какие то справку(возможно белый билет, так как есть проблемы со здоровьем), но все документы были утеряны. Лет 5 назад восстанавливал паспорт и остальные документы, когда обратился в военкомат, там моего дела так и не нашли. На этом и остановился. Живу в Харькове, я без прописки(так получилось, я без родителей и наследства).Так как Купянск окупирован, туда не обратиться. Моя жена и ребенок выехали из Украины, естественно хочу уехать к ним. Есть ли у меня шансы и что для этого можно сделать?

Николь

Добрий вечір
Я зараз знаходжусь у Німеччині, мій чоловік в Україні. (Ми офіційно не розписані так як через початок військових дій не встиг розвестись із колишньою дружиною) буду народжувати у Німеччині. Як оформлювати свідоцтво про народження дитини? У Німеччині якщо батьки не в шлюбі потребують письмову заяву-згоду на підтвердження батьківства від обох батьків. Як це зробити якщо чоловік не може вийхати з території України і бути присутнім

Артем

Доброго дня. Маю до Вас запитання. У 2017р. я виїхав до європейської країни. З того часу проживаю і працюю там. Мав 2 ТМП, із 01.01.2022 отримав довгострокове МП до 2032 року. У 2019 році моє житло в Україні було продано, тому наразі я нігде не зареєстрований, і не маю змоги цього зробити, бо не маю житла. У військоматі не на обліку теж, бо повинен мати місце реєстрації (якого не маю). Місяць назад, я приїхав до України. Тепер, як вияснилося, я не виїзний. Якогось штампу в закордонпаспорті раніше не оформляв. Як доказ – маю карту на проживання в іншій державі. Скажіть,… Подробнее »

Карина

Я ФОП 2 группы, наемных сотрудников не было. Эвакуировалась из Харькова в Польшу. Как теперь быть с ФОПом и налогами?

tamila

здраствуйте. простите за Русскый шрифт. у меня такой вопрос. 15 лет назад взяла Кипрскый паспорт. украинскый тожн быль но в Мае прошел срок. могу ли я в Кипре в посолстве взять новый паспорт или ппродлить срок на старом?

Алла Леонидовна

Чи можливо призупинити дію трудового договору з мобілізованим працівником?

Александр

Я військовослужбовець. Хочу піти в основна щорічна відпустку, але мені відмовляють в цьому. Чи законно це?

Николай Евгеньевич

Чи звільнятимуть протягом строку дії воєнного стану військовослужбовців, у яких закінчився строк дії контракту?

Катя

Доброго вечора, підкажіть чи можна на даний момент виїхати за межі України без законного паспорта?(16 років)

Павел

чи потрібно коли дитина 17 років їде через кордон сама , а там ії чекають знайомі , потрібно на неї опікунство

Юлія

Доброго вечора, я працівник фонду соціального страхування України(стажу 21рік), на разі я знаходжусь з дитиною в Фінляндії (вимушено), моя дитина професійний фігурист (спортивні пари), де нам надали безкоштовно житло та тренування на льоду. Моя дитина 14років не може перебувати одна в іншій країні в своєму віці і не може Не тренуватися. Мій начальник сьогодні попередив мене що в останній раз підписує мою заяву за власний рахунок на 8 днів(це друга заява в період військового стану, перша була на 10 днів, також було дві заяви на відпустку терміном 24 дні). Після 30 травня мене змушують або звільнитися, або повернутися на територію… Подробнее »

Валя

Доброго вечора
А в мене запитання. Зараз не можно зовсім неяк скинути гроші в РФ?

Кроковец Саша

Доброго вечора.
Як можна перетнути кордон на чужому авто? Потрібне доручення?

Андрей

Добрый день. Студент (20лет) очного обучения может уехать за границу? Имеет отсрочку от армии с 16 по 21 год, по состоянию здоровья. Через 3 месяца исполняется 21

Иван

Доброго дня. Юридична особа, як подати повідомлення через Дію про пошкоджене майно? З комп’ютера захожу в Дію, зареєструватися, з ключем директора, і далі Що? Де це повідомлення шукати?

Наталья Франко

Добрий день. Скажіть? будь ласка, я мама трьох дітей, не маю закордонного паспорту. Чи можу я виїхати за кордон з дітьми без його?

Артур

Доброго дня! Скажіть, чи можуть гуманітарні товари з Європи вільно продаватися в магазині? Якщо ні,то куди можна звернутися з скаргою?

Ника

Підкажіть, будь-ласка, якщо до статуту вноситься одна незначна поправка, чи потрібно її реєструвати? Чи є нормативно-правовий акт, який регулює, у яких випадках потрібно проводити таку реєстрацію? Дякую.

Роман

Здравствуйте! Я переселенец, мой город временно оккупирован. Работаю в ДСНС. Вольный найм (неаттестованная). В данное время нахожусь в селе, поэтому не имею возможности выйти на работу. Мне предлагали купить ноутбук, провести интернет и работать дистанционно. Но моя зарплата за месяц не покроет расходы. К тому же мы выехали с несовершеннолетними детьми с одной сумкой. Оформляла отпуск без сохранения заработной платы с указанием даты. Он подходит к концу, и на мою просьбу оформить новый отпуск б/с на период военных действий получила устный отказ и указание написать заявление на увольнение. Стоит ли мне настаивать на таком отпуске? И могу ли я выехать… Подробнее »

Инна Красникова

Здравствуйте. Сегодня зайшла в Дію и увидела,что на моё имя открыто виконавче впровадження. В связи с военными действиями я не выплатила кредит полностью,они мне звонили,говорили об этом.Потом Дельта банк развалился и начали звонить от какой то другой организации и напоминать о долге
Я взяла кредит в 2013 году. В 2014 мы вынуждены были бежать от военных действий
Они мне говорили, что я должна 7 тысяч .Сейчас выписан долг 17420.30 грн. Что мне делать?

Вадим

Які потрібні документи для перетину кордону авто, якщо не є власником авто? Якщо жінка буде в авто і буде мати свідоцтво про шлюб та свідоцтво на ТЗ. Керувати авто жінка не має право, за кермом буде інша людина не родич.

Олександр

Які є підстави для отримання посвідки на проживання в Україні?

Леонід

доброго дня, підкажіть, як оформити спадкову справу?

Олена Йосипівна Громова

Я пенсіонерка з 2009 року. У 2018 році взяла кредит на 3000 грн у банку Альфа. Згодом майже готова була закрити кредитний рахунок, але банк почав збільшувати мені кредитний ліміт, незважаючи на неодноразові звернення у банк, щоб мені не збільшували ліміт. На сьогодні у мене борг понад 45 000 гривень, хоча грошима банку я не користуюсь, а те, що вони мені раз або два на місяць, через день збільшують ліміт, то чистої води шахрайство: адже те, що вони мені ніби дають лише збільшують суму боргу, підвищують проценти по кредиту і повертаються банку, невикористаними мною (бо готівку я не знімаю, адже… Подробнее »

Сергій

доброго дня, підкажіть як військовозобовязоному можливо виїхати закордон? в мене троє дітей, але вони знаходяться вже в Евпропі, на руках в мене свідоцтва про народження. чи достатьньо буде свідоцтв при перетині?

Коля

Доброго дня
хотел бы задать вопрос? касающийся семейного права. Я военный и моей девушке 17 лет, мне 19. Могу ли я вступить с ней в брак с согласия родителей, или нужно подавать что то дополнительно?